Збільшення молочних залоз

Груди завжди були й залишаються об'єктом пильної уваги як з боку чоловіків, так і жінок, тому корекція її розмірів на сьогодні важлива складова пластичної хірургії.

Замовити безкоштовну консультацію

Для багатьох жінок виявляється певним психологічним бар'єром для самореалізації та самооцінки стає розмір грудей. На жаль, за допомогою спеціальних продуктів харчування або фізичних вправ цю особливість будівлі жіночого тіла виправити неможливо. У деяких випадках на величину молочних залоз може вплинути вагітність і годування груддю, але цей спосіб природно не всім підходить і не може застосовуватися для корекції фігури.

Пластичний хірург із великим досвідом практичної діяльності Андрій Жернов за допомогою сучасних методів пластичної хірургії може створити ідеальні контури Вашого тіла. Сучасні малоінвазивні методи пластичної хірургії дозволяють виправити асиметрію жіночих грудей, сформувати певну форму молочних залоз, збільшити їх розмір та покращити тим самим привабливість та загальний естетичний вигляд Вашого тіла. На сьогодні естетичне покращення зовнішнього вигляду грудей має мінімум протипоказань та є досить безпечним оперативним втручанням.

Як проходить операція?

Оперативне втручання відрізняється невисокою травматичністю, швидким відновлювальним періодом та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

  • Підготовчий етап

    Виконуються клінічні обстеження, зокрема лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції не рекомендується куріння та прийом деяких медикаментів, існують обмеження щодо харчування.

  • Передопераційна підготовка та оперативне втручання

    Оперативне втручання виконується під загальною анестезією. Під час процедури хірург залежно від обраної методики та виду, що проводиться корекції, робить один або кілька розрізів у малопомітній області.

  • Післяопераційний період

    У післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, слід дотримуватися рекомендацій хірурга.

ДО та ПІСЛЯ

до после
до после
до после
до после
до после
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Появилась необходимость в увеличении объема груди. Проходила лечение у доктора Андрея Жернова. Очень рекомендую всем, кто хочет делать себе эту операцию. Все было сделано на самом высоком уровне. Сейчас меня все удовлетворяет, но, если снова появится необходимость что-то исправить, буду обращаться только к этому доктору.

Алена

Testi-02

Меня всю мою взрослую жизнь беспокоила проблема, связанная с асимметрией груди. Конечно жить с ней можно, но вот ощущения неполноценности сохраняются и естественно куча ограничений, например, не можешь показаться в купальнике без специальных вкладок или открытом платье. Поэтому, когда появилась такая возможность решилась на операцию, и благодаря доктору теперь счастлива. Изменений в виде швов после операций не заметно, я грудь как будто такая и была. Спасибо за качественную работу.

Вероника