Реконструктивні операції на спеціальних умовах для учасників АТО

Стрімкий розвиток медицини дозволив хірургам повністю відновлювати втрачені або деформовані частини тіла людини, робити пересадку шкіри та цілих кровопостачальних комплексів тканин, вирощувати та досягати успішного приживання анатомічних структур із певними характеристиками, відновлюючи цілі системи органів. У Києві такі операції проводять у клініці лікаря Жернова.

Скористатися послугами пластичного хірурга може кожен. А для ветеранів та учасників АТО ми пропонуємо 50% знижку на проведення всіх видів реконструктивних операцій.

 

Щоб скористатися знижкою, зв'яжіться з нашим адміністратором за телефоном або електронною поштою, які вказані на сайті.

Замовити безкоштовну консультацію

Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Сделала липосакцию у доктора Жернова. Все прошло благополучно, сейчас не могу наглядеться на себя в зеркало. Все мои ожидания оправдались. Так что рекомендую доктора.

Виктория

Testi-02

Очень переживала по поводу своей внешности, как-то быстро пополнела после родов, и сама себя не узнавала. Особенно беспокоило, что ни диеты, ни физическая нагрузка особого результата не давали. Поэтом и решилась на операцию. Удивительно, но после нее все как-то стало на свои места и сейчас все прекрасно. Советую всем, у кого есть проблемы с фигурой. Они напевают его перед тем, как сочинены соответствующие слова. Уже в 16-том веке рыбные тексты имели широкое распространение у печатников.

Дарина