ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ у Києві

Ж Е Р Н О В

АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Висококваліфікований хірург за напрямком пластична хірургія Жернов А.О. проконсультує та дасть рекомендації з обстеження та лікування при різних станах, що потребують естетичної корекції.
Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Консультація лікаря

Перший етап, головною метою, якого є спільне з пластичним хірургом вирішення питання про необхідність проведення корекції.

Ліпосакція

Сучасна методика пластичної хірургії для відтворення і надання красивих ліній і форм тіла.

Збільшення молочних залоз

Груди завжди були і залишаються об'єктом пильної уваги
як з боку чоловіків, так і жінок,
тому корекція її розмірів на сьогодні
важлива складова пластичної хірургії

Видалення імплантатів молочних залоз

Видалення імплантатів молочних залоз, так само, як і їх заміна здійснюється пластичним хірургом оперативним шляхом.

Підтяжка обличчя

Красиві лінії та зовнішній естетичний вигляд обличчя можна поліпшити і відкоригувати сучасними малоінвазивними методами пластичної хірургії.

Отопластика

У сучасній пластичній медицині існують методи, що дозволяють дуже акуратно й без зайвої травматизації провести корекцію вушної раковини.

Блефаропластика

Сучасний метод пластичної хірургії при якому досягається поліпшення зовнішнього вигляду в області навколо очей називають блефаропластикою.

Сучасна пластична хірургія

За багатьма технологічними рішеннями в порівнянні з іншими хірургічними напрямками зробила крок далеко в майбутнє і має у своєму арсеналі цілий ряд методів, які, на перший погляд, здаються фантастичними й неможливими.​
Пластична хірургія на сьогодні застосовується для естетичної корекції при різних дефектах зовнішності та відтворення зовнішнього образу з омолоджуючим ефектом і наданням свіжості та привабливості.
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Testi-01

Консультировался у Жернова А, очень переживал по поводу лечения и необходимости коррекции. Но оказалось, что есть методы, которые позволяют мои проблемы решить миниинвазивно, с помощью очень бережных методов и я смогу практически в течении недели снова вернуться к своим делам. Очень понравился и сам доктор, и его предложения. Так что думаю буду пользоваться его услугами.

Александр

Testi-02

Сделала липосакцию у доктора Жернова. Все прошло благополучно, сейчас не могу наглядеться на себя в зеркало. Все мои ожидания оправдались. Так что рекомендую доктора.

Виктория

Testi-02

Спасибо за качественное лечение доктору Андрею Жернову. Он очень успешно и аккуратно сделал мне пластику ушей. Никогда не думала, что можно такое сделать у нас в Украине.

Лана