Блефаропластика

Сучасний метод пластичної хірургії, при якому досягається поліпшення зовнішнього вигляду в області навколо очей, називають блефаропластикою.

Замовити безкоштовну консультацію

Жінки дуже добре знають, що всі переживання, вік та зовнішні впливи в першу чергу позначаються на шкірі обличчя та шиї, і в першу чергу страждають ділянки навколо очей. Тому, щоб мати молодший вигляд і взагалі зняти павутину вікових змін у косметологічній пластичній хірургії виконується оперативне втручання – блефаропластика.

Область повік досить ніжна зона, тому вимагає від хірурга великого досвіду та знань щодо втручання. Високо кваліфікований пластичний хірург Андрій Жернов використовує у своїй клінічній практиці лише сучасне обладнання та інструментарій, і вже тривалий час застосовує перевірені методики корекції. Завдяки досвіду та практичним знанням лікар допомагає відновити красу ліній та створює омолоджуючий ефект в області очей.

Як проходить операція?

Оперативне втручання відрізняється мініінвазивністю, швидким відновлювальним періодом, відсутністю видимих ​​шрамів та рубців на шкірі та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

  • Підготовчий етап

    Виконуються клінічні обстеження, зокрема лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції не можна приймати деякі медикаменти, існують обмеження щодо харчування.

  • Передопераційна підготовка та оперативне втручання

    Спочатку лікар Жернов виконує оцінку індивідуальних особливостей будови зон навколо очного яблука, визначає симетричність, одутлість, наявність глибоких зморшок. Під загальною анестезією за допомогою мініінвазивного сучасного хірургічного інструментарію та ендоскопічних провідників виконується корекція повік, забираються надлишки шкіри, проводиться підтяжка та моделюється бажана форма.

  • Післяопераційний період

    У післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, слід дотримуватися рекомендацій хірурга.

ДО та ПІСЛЯ

до после
до после
до после
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Следить за своей внешностью обязана каждая уважающая себя женщина – это мой принцип, и я его строго придерживаюсь уже много лет. Но с возрастом это делать все труднее и труднее, и косметических средств часто становится недостаточно, поэтому я прибегаю иногда к оперативным вмешательствам, который имеют долгосрочный эффект и уменьшают количество применяемой косметики. Лицо становится более натурально выглядит и не боишься что-то испортить. Рекомендую доктора Андрея Жернова, как одного из лучших пластических хирургов, который делает операции на самом высоком уровне.

Лилия Карловна

Testi-02

Обратилась к доктору Жернову по поводу своей внешности с вопросом, что можно исправить и как подкорректировать некоторые дефекты внешности. Он внимательно изучил мое лицо и посоветовал начать с блефаропластики, если все удовлетворит, на этом и ограничиться. Из этого сразу стало понятно, что доктор не гонится за деньгами, а реально хочет помочь и советует только то, что необходимо, а не все подряд. Девчонки не бойтесь, приходите к нему на консультацию и он обязательно Вам даст дельный совет.

Александра