Підтяжка обличчя

Гарні лінії та зовнішній естетичний вигляд обличчя можна покращити та відкоригувати сучасними малоінвазивними методами пластичної хірургії.

Замовити безкоштовну консультацію

Сучасні пластичні операції з підтяжки обличчя застосовується для корекції за ознаками старіння, відновлення пружності та тонусу шкіри, з метою пластичної реконструкції після травм та операцій. Підтяжка шкіри обличчя - це одна з найбільш популярних послуг у пластичній хірургії, зважаючи на те, що обличчя не приховане одягом і практично завжди знаходиться в центрі уваги інших людей.

Пластичний хірург Андрій Жернов має великий досвід у проведенні різноманітних пластичних втручань з метою відновлення та корекції зовнішнього вигляду, включаючи і лицьову область. Найчастіше це оперативне втручання здійснюються з естетичних міркувань і дозволяє створити пропорційний симетричний розріз очей, прибрати мішки і одутлість шкіри, значно зменшити прояви «втомленого погляду».

Як проходить операція?

Оперативне втручання відрізняється мініінвазивністю, швидким відновлювальним періодом, відсутністю видимих ​​змін на шкірі обличчя та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

  • Підготовчий етап

    Виконуються клінічні обстеження, зокрема лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції прийом деяких медикаментів, існують обмеження харчування.

  • Передопераційна підготовка та оперативне втручання

    Оперативне втручання виконується під загальною анестезією. Через невеликі проколи в непомітних для ока областях голови за допомогою спеціальних мікроінструментів здійснюється підтяжка глибоких шарів шкіри.

  • Післяопераційний період

    У післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, слід дотримуватися рекомендацій хірурга.

ДО та ПІСЛЯ

до после
до после
до после
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Я не очень доверяю нашей медицине и собиралась делать пластическую операцию за рубежом. Уже даже созвонилась с клиникой в Германии, но затем все же передумала и сделала у нас. Только благодаря доктору Андрею Жернову, который убедил меня, что подобное лечение очень эффективно проводится в его клинике. Я действительно рада, что так получилось, так как ездить на контроль за рубеж крайне утомительно, а здесь доктор на месте и всегда может дать ценные рекомендации.

Ирина Степанова

Testi-02

Не могу сказать, что решилась на подтяжку лица сразу, но после того как сравнила результаты до и после на фото, которые были у доктора, сразу согласилась. Правда думала еще несколько дней, но каждый раз глядя в зеркало понимала, что лучше уже не будет, а операция сможет продлить и улучшить мой образ. Благодарна доктору Жернову А., за то, что вернул мне молодость и уверенность в себе.

Антонина Сметанина