КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА

Консультація лікаря – це перший етап, головною метою якого є спільне з пластичним хірургом вирішення питання про необхідність проведення корекції.

Замовити безкоштовну консультацію

Консультація пластичного хірурга – це завжди важливий та невід'ємний елемент лікувального процесу. Під час консультації відбувається оцінка зовнішності пацієнта, визначається наявність індивідуальних особливостей будови, вираженість дефектів зовнішності та обираються можливі методи корекції. Лікар часто на вибір пропонує кілька можливих варіантів, розповідає про переваги та недоліки кожного з методів.

З іншого боку, пацієнт також оцінює лікаря на предмет його досвіду, кваліфікації, може ставити питання щодо його майбутньої зовнішності та майбутніх втручань. Обов'язково під час консультації необхідно уточнити терміни відновлення після оперативного втручання, необхідність додаткових реабілітаційних заходів, ймовірність виникнення ускладнень, потребу корекції у майбутньому, наявність шрамів та рубцевих змін та інші важливі питання.

Як проходить консультація

Консультація лікаря - це завжди відповідальний і складний процес для фахівця, тому що саме на першій зустрічі він вирішує для себе складність та обсяги оперативного втручання. Тому дуже важливою є відкритість у спілкуванні з хірургом і необхідність висловити всі свої побажання з приводу майбутньої зовнішності.

  • Опитування

    Під час спілкування хірург з'ясовує наявність скарг або у чому полягає дискомфорт та незадоволеність своєю зовнішністю. Також з'ясовується наявність оперативних втручань у минулому, чи є протипоказання до лікування чи хірургічного лікування.

  • Огляд

    Під час огляду виконується огляд області, яка підлягатиме корекції. По основним анатомічним орієнтирам визначається симетрія, наявність індивідуальних відхилень, у разі потреби проводяться виміри та клінічні, зокрема і лабораторні обстеження.

  • Висновок

    За підсумками опитування та огляду лікар пропонує висновок про можливе лікування та варіанти корекції зовнішності. Розповідає про етапи майбутнього лікування та необхідність підготовки до нього.

Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Не люблю докторов, которые начинают юлить и выкручиваться, когда ставишь им прямые вопросы. Не понимаю, о чем они думают, ведь это касается лично меня, моей внешности и моего здоровья. Вот доктор Андрей Жернов совсем не такой, когда приходишь к нему на консультацию, всегда знаешь, что тут ты получишь все ответы на свои вопросы. Это лучший специалист из встречаемых мной.

Елена Большова

Testi-01

Обратилась к доктору Жернову по поводу своей внешности с вопросом, что можно исправить и как подкорректировать некоторые дефекты внешности. Он внимательно изучил мое лицо и посоветовал начать с блефаропластики, если все удовлетворит, на этом и ограничиться. Из этого сразу стало понятно, что доктор не гонится за деньгами, а реально хочет помочь и советует только то, что необходимо, а не все подряд. Девчонки не бойтесь, приходите к нему на консультацию и он обязательно Вам даст дельный совет.

Александра