Ліпосакція

Ліпосакція – це сучасна методика пластичної хірургії для
відтворення та надання красивих ліній та форм тіла.

Замовити безкоштовну консультацію

Багато хто прагне бути струнким, підтягнутим та красивим. Але на жаль, не завжди достатньо часу, можливостей та витримки, щоб досягти цих результатів за допомогою дієти та фізичних вправ. Сучасна пластична хірургія пропонує зробити лише один крок на шляху до досконалості – зверніться за консультацією до пластичного хірурга. Усього за одну невелику процедуру можна зробити неймовірне із зовнішністю та зовнішнім виглядом. Не бійтеся відчути радість від зовнішнього вигляду!

Пластичний хірург із великим досвідом практичної діяльності Андрій Жернов лише за одну процедуру ліпосакції може створити ідеальні контури Вашого тіла. За допомогою сучасних малоінвазивних методів ліпосакції та пластики шкірно-жирового прошарку живота створюється талія, формуються форма живота та надається привабливість вигинам Вашого тіла. Показаннями для проведення процедури, крім зайвої ваги, можуть бути зміни форми і зовнішнього вигляду живота після вагітності або різкого схуднення.

Як проходить операція?

Оперативне втручання відрізняється невисокою травматичністю, швидким відновлювальним періодом та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

  • Підготовчий етап

    Проводяться клінічні дослідження, в тому числі методи лабораторних досліджень. За кілька днів до операції палити й приймати певні ліки не рекомендується, існують дієтичні обмеження.

  • Передопераційна підготовка та оперативне втручання

    Оперативне втручання виконується під загальною анестезією. Під час процедури хірург здійснює кілька проколів черевної стінки або області, в якій буде виконана ліпосакція. Далі за допомогою тонкого спеціального інструменту здійснюється видалення надлишків жирової тканини.

  • Післяопераційний період

    У післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки та встановлюються дренажі, що знімаються вже на 2-й день. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом 1-2-х місяців рекомендується носіння компресійної білизни.

ДО та ПІСЛЯ

до после
до после
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Сделала липосакцию у доктора Жернова. Все прошло благополучно, сейчас не могу наглядеться на себя в зеркало. Все мои ожидания оправдались. Так что рекомендую доктора.

Виктория

Testi-02

Очень переживала по поводу своей внешности, как-то быстро пополнела после родов, и сама себя не узнавала. Особенно беспокоило, что ни диеты, ни физическая нагрузка особого результата не давали. Поэтом и решилась на операцию. Удивительно, но после нее все как-то стало на свои места и сейчас все прекрасно. Советую всем, у кого есть проблемы с фигурой. Они напевают его перед тем, как сочинены соответствующие слова. Уже в 16-том веке рыбные тексты имели широкое распространение у печатников.

Дарина