Отопластика

У сучасній пластичній медицині існують методи, що дозволяють дуже акуратно та без зайвої травматизації провести корекцію вушної раковини.

Замовити безкоштовну консультацію

Отопластика або реконструктивна пластика вушних раковин – це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію форми, розташування та розмірів вушної раковини. Дана операція проводиться при надмірно відстовбурченій вушній раковині, при дефектах форми, порушеннях симетричності їх розташування, вроджених вад розвитку, станів після травм і оперативних втручань.

Вушна раковина одна з частин голови, найбільш схильна до механічних пошкоджень і травм. Для поліпшення та корекції зовнішнього вигляду вушної раковини, усунення вади, у хірургії застосовується отопластика. Сучасний хірургічний малоінвазивний метод, не залишає рубців та шрамів та гарантує значне покращення зовнішнього вигляду. Не пропустіть свій шанс і усуньте нарешті причини, які викликають дискомфорт та знижують самооцінку, зробіть ще один крок на шляху до краси та впевненості у собі.

Як проходить операція?

Оперативне втручання відрізняється мініінвазивністю, швидким відновлювальним періодом, відсутністю видимих ​​змін та мінімальним ризиком виникнення ускладнень.

  • Підготовчий етап

    Виконуються клінічні обстеження, зокрема лабораторні методи дослідження. За кілька днів до операції прийом деяких медикаментів, існують обмеження харчування.

  • Передопераційна підготовка та оперативне втручання

    Спочатку лікар Жернов виконує оцінку індивідуальних особливостей будови вушних раковин, визначає симетричність та форму. Під загальною анестезією за допомогою мініінвазивного сучасного хірургічного інструментарію та ендоскопічних провідників виконується корекція та моделюється бажана форма вушної раковини.

  • Післяопераційний період

    У післяопераційному періоді накладаються стерильні пов'язки. Відновлення зазвичай відбувається протягом 2-3 тижнів. Протягом певного періоду, який залежить від обсягу оперативного втручання, слід дотримуватися рекомендацій хірурга.

ДО та ПІСЛЯ

до после
до после
до после
до после
до после
Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-01

Уши были моей проблемой с детского возраста, не раз и не два страдал из-за их сильной оттопырености. К сожалению, раньше сделать операцию мне никто не предлагал, и только повзрослев, я понял, что все можно исправить. Поинтересовавшись узнал о докторе Жернове, который наряду с очень сложными пластическими операциями, в том числе выполняет отопластику. Посмотрев на то какие операции ему приходится делать, я сразу понял, уж с этой проблемой он справится тем более. И не ошибся в своем выборе, так что рекомендую всем у кого есть эстетические проблемы с ушной раковиной.

Алексей

Testi-02

Спасибо за качественное лечение доктору Андрею Жернову. Он очень успешно и аккуратно сделал мне пластику ушей. Никогда не думала, что можно такое сделать у нас в Украине.

Лана