Пошук моделей для пластики

Для кожної епохи характерні свої стандарти та канони краси. У сучасному світі красивими вважаються плоский живіт і пишні груди. Тому багато дівчат, які не наділені такими природними даними, намагаються будь-якими способами досягти досконалості, у тому числі приймають рішення про проведення пластичних операцій. Жінки, незадоволені формою або розміром грудей, намагаються їх збільшити за допомогою мамопластики, а ті, чий живіт покритий розтяжками та шкірними складками, вибирають операцію абдомінопластика.

Однак через високу вартість таких операцій скористатися послугами пластичного хірурга може далеко не кожна жінка. Але ми вирішили виправити це і пропонуємо всім охочим взяти участь у нашій акції. Ми запрошуємо жінок та дівчат, які незадоволені своїми формами, стати нашими моделями та скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга абсолютно безкоштовно!

Наші фахівці з мамопластики та абдомінопластики здатні вирішити ваші проблеми. Якщо природа не нагородила вас пишними грудьми або живіт обвис після народження дитини, не варто миритися з тим, що вам не подобається.

Зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті, і можливо саме ви станете володаркою шикарної фігури та плоского живота. Сплачуються лише витратні матеріали та медикаменти, які потрібні для проведення пластичної операції. Послуги пластичного хірурга надаються безкоштовно!

Операції виконує кваліфікований лікар з великим практичним досвідом у пластичній хірургії.

Не відмовляйте собі у задоволенні бути красивою!

Замовити безкоштовну консультацію

Gernov_Photo

Жернов Андрій Олександрович

Пластичний хірург  |  Стаж роботи: більше 14 років

1999 року закінчив Український медичний ліцей при Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 1999 до 2005 року проходив навчання в Національному Медичному Університеті імені О.О. Богомольця.

З 2005 до 2008 року проходив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» на кафедрі загальної хірургії та комбустіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на базі Київської міської клінічної лікарні №6. Після закінчення інтернатури отримав спеціальність лікар-хірург.
2009 року проходив спеціалізацію з комбустіології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. У 2010 році – спеціалізація з судинної хірургії у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.
На кафедрі комбустіології та пластичної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика проходив спеціалізацію з пластичної хірургії, а саме:
◆  ​«пластична хірургія обличчя»
◆  ​«пластична хірургія молочних залоз»
◆  ​«пластична хірургія тулуба»
◆  ​«пластична хірургія кінцівок»
◆  ​«мініінвазивні технології у пластичній хірургії»
Gernov 00002

АВТОР​

44 наукових праць, опублікованих у відомих профільних виданнях

Gernov 00003

НОВАТОР

Має 11 інноваційних патентів на винахід

Gernov 00004

СТАЖУВАННЯ

У провідних закордонних клініках реконструктивної та пластичної хірургії

Gernov 00001

ПРАКТИКА

Завідувачем відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії Центру термічної травми та пластичної хірургії

Операцій

0

Пацієнтів

0

Стаж

0 років

Testi-02

Сделала липосакцию у доктора Жернова. Все прошло благополучно, сейчас не могу наглядеться на себя в зеркало. Все мои ожидания оправдались. Так что рекомендую доктора.

Виктория

Testi-02

Очень переживала по поводу своей внешности, как-то быстро пополнела после родов, и сама себя не узнавала. Особенно беспокоило, что ни диеты, ни физическая нагрузка особого результата не давали. Поэтом и решилась на операцию. Удивительно, но после нее все как-то стало на свои места и сейчас все прекрасно. Советую всем, у кого есть проблемы с фигурой. Они напевают его перед тем, как сочинены соответствующие слова. Уже в 16-том веке рыбные тексты имели широкое распространение у печатников.

Дарина